شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابطبه سایت های سهام خوش آمدید. این شرایط و ضوابط بر استفاده شما از وب سایت ما حاکم است و با دسترسی به وب سایت ما، موافقت می کنید که آنها را رعایت کنید. لطفاً قبل از استفاده از وب سایت ما این شرایط را به دقت بخوانید.

مالکیت معنوی

تمام محتوای این وب سایت، شامل اما نه محدود به گرافیک، متن، لوگو، تصاویر و نرم افزار، متعلق به سایت های سهام است و توسط قوانین بین المللی کپی رایت محافظت می شود. شما نمی توانید محتوای این وب سایت را بدون رضایت کتبی قبلی ما تکثیر، توزیع یا تغییر دهید. ما کلیه حقوق مطالب موجود در وب سایت خود را محفوظ می داریم و شما موافقت می کنید که از آنها به هیچ وجه که ممکن است برای ما یا تجارت ما مضر باشد استفاده نکنید یا از آنها بهره برداری نکنید.

رفتار کاربر

با استفاده از وب سایت ما، موافقت می کنید که در هیچ یک از فعالیت های زیر شرکت نکنید:

  • ارسال محتوای غیرقانونی، ناپسند یا افتراآمیز
  • هک کردن یا تلاش برای هک کردن وب سایت ما
  • جعل هویت کاربر یا موجودیت دیگری
  • نقض هر گونه قانون یا مقررات

ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در صورت نقض این شرایط و ضوابط، دسترسی شما به وب سایت خود را قطع کنیم. ما همچنین این حق را برای خود محفوظ می داریم که در صورت انجام هرگونه رفتاری که به کسب و کار یا شهرت ما لطمه می زند، علیه شما اقدام قانونی انجام دهیم.

سیاست حفظ حریم خصوصی

در سایت های سهام، ما متعهد به محافظت از حریم خصوصی شما هستیم. ما اطلاعات شخصی شما را فقط مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی خود جمع آوری، استفاده و افشا می کنیم. با استفاده از وب سایت ما، شما موافقت می کنید که به سیاست حفظ حریم خصوصی ما متعهد شوید.

سلب مسئولیت از ضمانت

سایت های سهام وب سایت ما را بر اساس «همانطور که هست» و «در صورت موجود بودن» ارائه می دهد. ما تضمین نمی کنیم که وب سایت ما بدون وقفه، بدون خطا یا عاری از ویروس باشد. ما تمام ضمانت‌های صریح یا ضمنی، از جمله ضمانت‌های تجاری بودن و تناسب برای یک هدف خاص را رد می‌کنیم. ما در مورد صحت، کامل بودن یا قابل اعتماد بودن محتوای وب‌سایت خود یا نتایجی که ممکن است از استفاده از وب‌سایت ما به دست بیاید، هیچ گونه تضمین یا ضمانتی نمی‌دهیم.

مسئولیت محدود

سایت های سهام مسئولیتی در قبال آسیب های مستقیم، غیرمستقیم، اتفاقی، خاص یا تبعی ناشی از یا در ارتباط با استفاده شما از وب سایت ما ندارند. این شامل خسارات ناشی از از دست دادن سود، داده یا سایر زیان های نامشهود می شود، اما محدود به آن نیست. شما موافقت می کنید که ما را از هرگونه ادعا، خسارت یا هزینه های ناشی از استفاده شما از وب سایت ما یا نقض این شرایط و ضوابط جبران کرده و بی ضرر نگه دارید.

تغییرات در شرایط و ضوابط

ما حق به روز رسانی این شرایط و ضوابط را در هر زمان بدون اطلاع قبلی محفوظ می داریم. با ادامه استفاده از وب سایت ما، موافقت می کنید که به نسخه فعلی شرایط و ضوابط ما متعهد باشید. اگر تغییرات اساسی در این شرایط و ضوابط ایجاد کنیم، از طریق ارسال یک اطلاعیه در وب سایت خود یا با ارسال ایمیل به شما اطلاع خواهیم داد.

حاکم قانون

این شرایط و ضوابط باید توسط قوانین ایالات متحده کنترل و تفسیر شوند. هر گونه اختلاف ناشی از یا در ارتباط با این شرایط و ضوابط باید با داوری الزام آور مطابق با قوانین انجمن داوری آمریکا حل و فصل شود.

تماس با ما

اگر در مورد شرایط و ضوابط ما سؤالی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید [email protected]. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا در مدت زمان معقولی به درخواست شما پاسخ دهیم.