25 یورو را واریز کنید و 500 چرخش رایگان دریافت کنید

50 چرخش آزاد کتاب مرده
*برای بازیکنان معمولی
*برای بازیکنان معمولی. هر جمعه می توانید دریافت کنید چرخش آزاد 50 در Book of Dead وقتی 25 یورو را واریز می کنید.

به‌عنوان یک بازیکن وفادار، می‌خواهیم مطمئن شویم که برای حمایت مستمر شما پاداش دریافت می‌کنید، به همین دلیل است که ما هیجان‌زده هستیم که هر جمعه یک تبلیغ ویژه ارائه دهیم. وقتی 25 یورو یا بیشتر را واریز می کنید، بلافاصله 50 چرخش رایگان در بازی محبوب Book of Dead دریافت خواهید کرد.

برای اطمینان از اینکه این پیشنهاد فوق العاده را از دست ندهید، شرایط و ضوابط را در زیر بیان کرده ایم:

  1. چرخش های آزاد فقط در Book of Dead قابل استفاده است، که یک بازی هیجان انگیز با مضامین مصری باستان، ویژگی های جایزه هیجان انگیز و شانس های فراوان برای برنده شدن بزرگ است.
  2. به محض ورود به سیستم، واریز 25 یورو یا بیشتر و باز کردن بازی Book of Dead، چرخش های آزاد به طور خودکار اعطا می شود. چرخش های آزاد فقط در بازی Book of Dead ظاهر می شود، بنابراین مطمئن شوید که بازی مناسب را برای استفاده از این تبلیغات باز کرده اید.
  3. از فری‌اسپین‌ها فقط یک بار می‌توان استفاده کرد و برای دریافت فری‌اسپین باید ۲۵ یورو یا بیشتر سپرده گذاری کنید. این بدان معناست که شما می توانید از بازی لذت ببرید و بدون نیاز به صرف پول زیاد، برنده های بزرگی باشید.
  4. در موارد نادری که پس از وارد کردن کد، چرخش های آزاد به طور خودکار اعطا نمی شود، لطفاً از طریق LiveChat یا ایمیل با ما تماس بگیرید [email protected]. تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند و اطمینان حاصل کند که می توانید از این تبلیغات استفاده کنید.
  5. هر گونه بردی که از چرخش های آزاد حاصل می شود به کیف پول موجودی واقعی شما واریز می شود و قابل برداشت است. این بدان معناست که شما می توانید از برنده های خود برای انجام بازی های دیگر استفاده کنید یا آنها را به حساب بانکی خود برداشت کنید.
  6. می توان هر جمعه از ساعت 02:00 CEST تا 23:59 CEST، فری اسپین ها را درخواست کرد. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان به صلاحدید خود، جوایز را تغییر دهیم یا حذف کنیم، بنابراین مطمئن شوید که تا زمانی که این تبلیغات هنوز در دسترس است، از آن استفاده کنید.

این شرایط و ضوابط علاوه بر شرایط استفاده و شرایط جوایز ما هستند، بنابراین مطمئن شوید که قبل از شرکت در این تبلیغات، این اسناد را مطالعه کرده و درک کرده اید.

امیدواریم از این تبلیغ ویژه لذت ببرید و برای شما در ماجراهای کتاب مردگان آرزوی موفقیت داریم!